Apie Guradis – Oficialus XYLEM Distributorius Lietuvoje

Naujas pavadinimas, bet gerai žinomi Xylem produktai ir puikiai pažįstama bei profesionali komanda. Kompanija Xylem pakeitė savo verslo viziją Lietuvoje ir įgaliojo naujai įsteigtą įmonę UAB „Guradis“, tapti jos oficialiu distributoriumi šalies teritorijoje.

Neabejodami nei akimirkos, mes ėmėmės šios veiklos ir tęsiame jau daugiau nei 24m Lietuvoje besitęsiančią sėkmės istoriją. Gerą vardą turintys produktai, tokie kaip Flygt, Sanitaire, Wedeco, Lowara bei Godwin ir sukaupta begalinė patirtis dirbant su jais, garantuoja, jog šis darbas bus sėkmingas ir toliau. Mes, įmonės Guradis darbuotojai žinome savo įgyvendintus projektus, gerai pažįstame savo klientus ir nežadame nutraukti ryšių tolesnėje veikloje. Tieksime atsargines dalis jau eksploatuojamiems įrenginiams, konsultuosime įsigyjant naujus produktus, dirbsime su naujais projektais. Pasitikėkite mumis.

Kilo klausimų ar yra abejonių – nedvejodami susisiekite su mumis tais pačiais telefono numeriais, jei jie pasimetė, užsukit į skyrelį susisiekti arba spauskite šią nuorodą.

Xylem Lietuvoje

Mūsų komanda