Įrangos priežiūra, auditas ir servisas

TAI JŪSŲ GALIMYBĖ PAGERINTI EFEKTYVIMĄ IR TAUPYTI ENERGIJĄ

Siekiant patenkinti augančią paklausą ir išlaikyti pelningumą, svarbu efektyviai valdyti savo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo bei valymo įrangą. Jūsų įrangos amžius ir būklė daro didelį poveikį įrengimų efektyvumui, patikimumui ir našumui. „TotalCare“ programa, tai priežiūros ir audito paslaugos, kurios padeda užtikrinti maksimalų tarnavimo laiką ir efektyvumą, taip pat išlaikyti aukštus sveikatos, saugos ir aplinkosaugos standartus.

KAS TAI YRA

Viskas prasideda būklės auditu. Daugeliu atvejų būklės auditas bus viskas, ko reikia norint nustatyti bet kokius jūsų vandens ir (arba) nuotekų įrangos eksploatavimo netobulumus ir taip sumažinti priežiūros išlaidas. Tačiau kai kuriais atvejais, norint išspręsti problemas, su kuriomis gali susidurti jūsų įmonė, reikės išsamaus proceso audito.

KAIP TAI VEIKIA

Vykstant būklės auditui UAB GURADIS ir XYLEM proceso specialistas išnagrinės visas sistemos sudedamąsias dalis ir nustatys, ar jie veikia optimaliai. Tada pateikiama ataskaita po to, kai atliekamas auditas, kuriame apibendrinamos išvados, ir nurodomi sistemos komponentai, kuriems reikia remonto, keitimo ar naujovinimo, siekiant maksimaliai padidinti sistemos efektyvumą.

Pateikę ataskaitą, mes vėl susitinkame su jumis, kad galėtume išsamiai aptarti mūsų rekomendacijas. Mes taip pat galime pateikti sąnaudų ir naudos analizę, pagrįstą skirtingomis galimybėmis, kad padėtume nustatyti prioritetus

KODĖL TAI VERTA DARYTI

Atliekant būklės auditą, galime nustatyti, ar jūsų įrenginiai veikia pagal projektavimo specifikacijas. Tai taip pat gali parodyti galimą energijos sutaupymą, optimizuojant jūsų sistemą.
Galite sužinoti daugiau apie galimybes optimizuoti visus savo proceso aspektus ir sumažinti energijos vartojimą jūsų įrenginyje, paprašydami atlikti visą proceso auditą.