Flygt Concertor™ pirma pasaulyje nuotekų perpumpavimo sistema

Vienas galingas sprendimas.
Neribotos galimybės.

UAB GURADIS ir XYLEM pristatė FLYGT „Concertor“ siurblius, tai visiškai integruota sistema, kuri siūlo unikalią programinės įrangos funkcionalumo ir naujausios įrangos sinergiją. FLYGT „Concertor“ sistemos dizainas harmoningai padeda sumažinti bendrą nuosavybės vertę, tuo pačiu užtikrinant aukščiausią kokybę ir patikimumą. Ši nauja nuotekų siurblių sistema suvokia kintančias aplinkos sąlygas, realiu laiku pritaiko savo našumą ir siunčia duomenis nuotekų stoties operatoriams. Su dideliu operatyviu lankstumu, FLYGT „Concertor“ pakelia nuotekų pumpavimo supratimą į visiškai naują lygį.

 

Pilnai integruota sistema

FLYGT „Concertor“ sujungia visiškai integruotą valdymo sistemą su IE4 variklio efektyvumu, naujausiomis N-hidraulinėmis ir protingomis funkcijomis – visa tai pagrįsta 60 metų „Flygt“ patirtimi nuotekų pumpavime ir siurblių gamyboje.

 

Naujas mąstymo būdas

Integruodama valdymo sistemą, kuri automatiškai prisitaiko prie besikeičiančios nuotekų aplinkos, jūs gaunate optimalų darbo našumą, tuo pat metu gerokai sumažinant bendrą nuosavybės vertę. Integruotas intelektas leidžia greičiau ir lengviau nustatyti ir valdyti funkcijas, dėl kurių kitu atveju būtų reikalinga labai sudėtinga stebėjimo ir kontrolės sistema. Mes tai pasiekėme su žymiai mažesniu įrangos ir užsakovo investicijų kiekiu.